شهرداری گناباد

اخبار

مسئول واحد فضای سبز شهرداری گناباد از کاشت ۱۱۵ هزار بوته گل نشایی تابستانی در سطح شهر خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر گناباد، محمدشیرزاد با بیان این مطلب اظهار کرد: با نزديك شدن به فصل تابستان عمليات اجرايي كاشت انواع گونه هاي گياهي تابستاني در سطح شهر از ابتدای اردیبهشت ماه امسال آغاز همچنان ادامه دارد.

تاریخ : 4 خرداد 1401 گروه خبری : عمومی

نرخ جدید کرایه حمل‌ونقل مسافر و بار درون‌شهری اجرایی شد

سرپرست سازمان حمل و نقل شهرداری گناباد ، از اجرایی شدن نرخ کرایه ناوگان حمل و نقل عمومی بار و مسافر درون شهری (تاکسی ها ، آژانس ها و وانت بارها) در سال 1401 با میانگین ۲۵ درصد افزایش خبر داد.

تاریخ : 4 خرداد 1401 گروه خبری : عمومی

روکش اسفالت معابر مجتمع مسکونی هیئت های مذهبی

مجتمع مسکونی هیئت های مذهبی واقع در معلم ۱۷ در راستای خدمت دهی بهتر به شهروندان و پیگیری های صورت گرفته از محل قیر بازآفرینی تامین و نسبت به آسفالت آن اقدام شد.

تاریخ : 4 خرداد 1401 گروه خبری : عمومی

صدور 15 پروانه ساختمانی در یک ماهه اخیر

به گزارش روابط عمومی شهرداری، در راستای اطلاع رسانی صحیح وشفاف به شهروندان گرامی واحد روابط عمومی اقدام به انتشار عملکرد یک ماهه واحدهای مختلف شهرداری می نماید.

تاریخ : 3 خرداد 1401 گروه خبری : عمومی

پیام شهردار گناباد به مناسبت سوم خردادماه سالروز آزادسازی خرمشهر

حماسه سوم خرداد، سالروز آزادسازی خونین شهر قهرمان، پژواک پایداری و مقاومت ملت دلاور پروری است که در برابر ابرقدرت های جهانی سر تسلیم فرونیاورده و با وحدت و همبستگی، شجاعانه از تمامیت ارضی کشور دفاع نموده اند تا مبادا حتی یک وجب از این خاک پاک در چنگال اهریمنان و دژخیمان باقی بماند.

تاریخ : 3 خرداد 1401 گروه خبری : عمومی


تجربه پایتخت گردشگری جهان اسلام الگوی شهرداری و شورای اسلامی شهر گناباد

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر گناباد مهندس زارع حسینی شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر گناباد در سفر کاری خود به شهر تبریز ملقب به پایتخت گردشگری جهان اسلام با دکتر هوشیار شهردار، حجت اسلام برگی ریاست شورای اسلامی و معاونین شهرداری این شهر دیدار نمودند.

تاریخ : 2 خرداد 1401 گروه خبری : عمومی

۷۰ درصد پیشرفت عملیات اجرایی پارک بانوان

برابر اعلام واحد عمران وفنی شهرداری گناباد پروژه دیوار کشی پارک بانوان ۷۰ درصد پیشرفت داشته است.

تاریخ : 2 خرداد 1401 گروه خبری : عمومی

بزودی، پروژه ای مهم در راستای اشتغال، خودکفایی و کاهش هزینه های شهرداری گناباد اجرایی می شود

پروژه کارخانه تولیدات بتنی با نگاه کاهش هزینه ها و خودکفایی شهرداری گناباد در زمینه تامین تایل و محصولات بتنی به پیشنهاد مهندس زارع حسینی شهردار گناباد در سال ۱۴۰۰ و دوره پنجم شورای اسلامی شهر گناباد پیگیری ها آغاز ، و با شروع کار شورای اسلامی شهر گناباد در دوره ی ششم و حمایت آنها این پروژه خصوصا در جذب وام تولیدی، جدی تر پیگیری مطرح و مورد بررسی قرار گرفت.

تاریخ : 1 خرداد 1401 گروه خبری : عمومی

روشنایی بوستان ها با رویکرد بهینه سازی مصرف انرژی همچنان ادامه دارد

با اعلام رضایت شهروندان از تغییر سرچراغ های میدان امام خمینی (ره) و برخی بوستان های شهر با چراغ های led با هدف کاهش مصرف انرژی همچنان ادامه دارد.

تاریخ : 1 خرداد 1401 گروه خبری : عمومی