شهرداری گناباد

اخبار

فرم دهی فضای سبز شهری

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر گناباد، با توجه به تغییر فصل و فراهم شدن زمان مناسب برای فرم دهی برخی درختان بوستان ها و بلوار های سطح شهر نیروهای فضای سبز شهرداری اقدام به فرم دهی پامپاس گراس در بلوار امام حسین (ع) نموده اند.

تاریخ : 9 آذر 1401 گروه خبری : عمومی

عملیات اجرایی پیاده روسازی ورودی ضلع غربی بلوار غیور اصلی آغاز شد

مهندس زنده دل مسئول واحد عمران شهرداری گناباد، از آغاز عملیات اجرایی پیاده رو سازی ورودی ضلع غربی بلوار انقلاب خبر داد.

تاریخ : 9 آذر 1401 گروه خبری : عمومی

میلاد حضرت زینب کبری سلام الله علیها مبارک باد

زینب شدی که زینت شیر خدا شوی

تاریخ : 9 آذر 1401 گروه خبری : عمومی

بازسازی آبنمای بوستان دانشگاه آزاد

امروزه فضاهای شهری به فضاهایی سبک و ارام نیاز دارند تا بتوانند حس مطلوبی در شهروندان حین عبور و مرور روزانه ایجاد کنند.ابنماها یکی از ابزارهای است که باتوجه به ریشع و پیوند آن با معماری و هویت ایرانی و اسلامی تاثیر به سزایی در ایجاد فضای ارام و پر نشاط برای شهر و شهروندان دارد.

تاریخ : 8 آذر 1401 گروه خبری : عمومی

اجرای عملیات جدول گذاری با هدف بهسازی و ساماندهی معابر شهر

مهندس زنده مسئول واحد عمران شهرداری گناباد از ادامه اجرای عملیات جدولگذاری بلوار امام حسین به متراژ ۴۰۰ متر با هدف بهسازی و ساماندهی معبر خبر داد.

تاریخ : 8 آذر 1401 گروه خبری : عمومی

تغییر فصل، فضای سبز شهری را تغییر داد

مهندس شیرزاد مسئول فضای سبز شهرداری گناباد در گفتگو با روابط عمومی شهرداری اظهار کرد: با توجه به تغییر فصل گل هایی سازگار با فصل در سطح شهر کاشته شده است.

تاریخ : 8 آذر 1401 گروه خبری : عمومی

سینما شهر یک نقط قوت برای شهر گناباد است

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر گناباد، صبح امروز محمد برادران مدیر جدید سینما شهر گناباد با دکتر نجاری شهردار دیدار و موضوعاتی را بیان داشت.

تاریخ : 7 آذر 1401 گروه خبری : عمومی

اجرای طرح گلکاری پاییزه در بوستان دلگشا

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر گناباد؛ در ادامه عملیات گلکاری پاییزه و به منظور بهبود کیفیت منظر ورودی شهر، عملیات گلکاری بستر بوستان دلگشا توسط واحد فضای سبز شهرداری آغاز شد.

تاریخ : 7 آذر 1401 گروه خبری : عمومی

آگهی فراخوان نوروز ۱۴۰۲ شهرداری گناباد منتشر شد.

در نظرداریم جهت استقبال از بهار ۱۴۰۲ به منظور هویت بخشی شهر، زیباسازی محیط شهری و ایجاد نشاط اجتماعی زمینه بهتری برای حضور هنرمندان و ظهورجلوه های بهار و فرهنگ در سطح شهر ،فراهم آوریم.

تاریخ : 6 آذر 1401 گروه خبری : عمومی

شهرداری آماده استقبال از نوروز می شود

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر گناباد ، صبح امروز یک شنبه ۶ آذرماه اولین جلسه ستاد تسهیلات نوروزی شهرداری گناباد با حضور دکتر نجاری شهردار و مسئولین واحدهای مختلف درمحل دفتر شهردار برگزار شد.

تاریخ : 6 آذر 1401 گروه خبری : عمومی